×

Koha në Al Hudaydah, Jemen është

 
 
E shtunë, Janar 28, 2023, java 4
Dielli: ↑ 06:37 ↓ 18:05 (11h 28m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Al Hudaydah është Asia/Aden.
Lexo për Al Hudaydah në Wikipedia
Përcakto Al Hudaydah si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Al Hudaydah

Diferenca në kohë
from Al Hudaydah

Los Angeles
11 orë
11 orë
Chicago
9 orë
9 orë
New York City
8 orë
8 orë
Toronto
8 orë
8 orë
São Paulo
6 orë
6 orë
Londra
3 orë
3 orë
UTC
3 orë
3 orë
Canton of Zurich
2 orë
2 orë
Lagos
2 orë
2 orë
Paris
2 orë
2 orë
Cairo
1 orë
1 orë
Johannesburg
1 orë
1 orë
Istanbul0
Moska0
Dubai+1 orë
Mumbai+2.5 orë
Hong-Kong+5 orë
Shanghai+5 orë
Singapor+5 orë
Tokyo+6 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Al Hudaydah në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Jemen

Aden Al Bayḑā’ Al Hudaydah Al Ḩazm Ataq Bayt al Faqīh Bāgil Dhalie Dhamār Dhī as Sufāl Ibb Jawf al Maqbābah Laḩij Magreb Mukalla Sa'dah Sanaa Sayyān Saḩar Ta‘izz Yarīm Zabīd Zmjibar Ḩajjah ‘Umrān