×

Koha në Willemstad, Kurasao është

 
 
E diel, Shkurt 5, 2023, java 5
Dielli: ↑ 07:00 ↓ 18:39 (11h 39m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Willemstad është America/Curacao.
Lexo për Willemstad në Wikipedia
Përcakto Willemstad si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Willemstad

Diferenca në kohë
from Willemstad

Los Angeles
4 orë
4 orë
Chicago
2 orë
2 orë
New York City
1 orë
1 orë
Toronto
1 orë
1 orë
São Paulo+1 orë
Londra+4 orë
UTC+4 orë
Canton of Zurich+5 orë
Lagos+5 orë
Paris+5 orë
Cairo+6 orë
Johannesburg+6 orë
Istanbul+7 orë
Moska+7 orë
Dubai+8 orë
Mumbai+9.5 orë
Hong-Kong+12 orë
Shanghai+12 orë
Singapor+12 orë
Tokyo+13 orë
Sydney+15 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Willemstad në hartë

10 vende në
Kurasao

Barber Bonavista Bou’i Seru Dorp Sint Willebrordus Dorp Soto Lagoen Newport Sabana Westpunt Sint Michiel Liber Willemstad