×

Koha në Wageningen, Surinami është

 
 
E mërkurë, Mars 22, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:50 ↓ 18:57 (12h 7m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Wageningen është America/Paramaribo.
Lexo për Wageningen në Wikipedia
Përcakto Wageningen si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Wageningen

Diferenca në kohë
from Wageningen

Los Angeles
4 orë
4 orë
Chicago
2 orë
2 orë
New York City
1 orë
1 orë
Toronto
1 orë
1 orë
São Paulo0
Londra+3 orë
UTC+3 orë
Canton of Zurich+4 orë
Lagos+4 orë
Paris+4 orë
Cairo+5 orë
Johannesburg+5 orë
Istanbul+6 orë
Moska+6 orë
Dubai+7 orë
Mumbai+8.5 orë
Hong-Kong+11 orë
Shanghai+11 orë
Singapor+11 orë
Tokyo+12 orë
Sydney+14 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Wageningen në hartë

10 vende në
Surinami

Albina Brokopondo Groningen Lelydorp Mariënburg Moengo Nieuw Amsterdam Nieuw Nickerie Paramaribo Wageningen