×

Koha në Tiraspol, Moldavi është

 
 
E hënë, Shkurt 6, 2023, java 6
Dielli: ↑ 07:20 ↓ 17:11 (9h 52m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Tiraspol është Europe/Chisinau.
Lexo për Tiraspol në Wikipedia
Përcakto Tiraspol si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Tiraspol

Diferenca në kohë
from Tiraspol

Los Angeles
10 orë
10 orë
Chicago
8 orë
8 orë
New York City
7 orë
7 orë
Toronto
7 orë
7 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
Londra
2 orë
2 orë
UTC
2 orë
2 orë
Canton of Zurich
1 orë
1 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Paris
1 orë
1 orë
Cairo0
Johannesburg0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+9 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Tiraspol në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Moldavi

Bilicenii Vechi Bălţi Cahul Ceadîr-Lunga Chişinău Comrat Căușeni Dubăsari Edineţ Floreşti Fălești Hînceşti Ialoveni Leova Orhei Rîbniţa Slobozia Soroca Străşeni Sîngerei Tighina Tiraspol Ungheni Vulcăneşti