×

Koha në The Valley, Anguilë është

 
 
E hënë, Shkurt 6, 2023, java 6
Dielli: ↑ 06:44 ↓ 18:09 (11h 25m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për The Valley është America/Anguilla.
Lexo për The Valley në Wikipedia
Përcakto The Valley si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për The Valley

Diferenca në kohë
from The Valley

Los Angeles
4 orë
4 orë
Chicago
2 orë
2 orë
New York City
1 orë
1 orë
Toronto
1 orë
1 orë
São Paulo+1 orë
Londra+4 orë
UTC+4 orë
Canton of Zurich+5 orë
Lagos+5 orë
Paris+5 orë
Cairo+6 orë
Johannesburg+6 orë
Istanbul+7 orë
Moska+7 orë
Dubai+8 orë
Mumbai+9.5 orë
Hong-Kong+12 orë
Shanghai+12 orë
Singapor+12 orë
Tokyo+13 orë
Sydney+15 orë
Krahaso me zona tjera kohore

The Valley në hartë