×

Koha në Teyateyaneng, Lesoto është

 
 
E shtunë, Mars 25, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:15 ↓ 18:15 (12h 0m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Teyateyaneng është Africa/Maseru.
Lexo për Teyateyaneng në Wikipedia
Përcakto Teyateyaneng si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Teyateyaneng

Diferenca në kohë
from Teyateyaneng

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
Londra
2 orë
2 orë
UTC
2 orë
2 orë
Canton of Zurich
1 orë
1 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Paris
1 orë
1 orë
Cairo0
Johannesburg0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+9 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Teyateyaneng në hartë

15 vende në
Lesoto

Butha-Buthe Hlotse Joels Drift Jonathans Mabotse Mafeteng Maputsoe Maseru Mohale's Hoek Mokhotlong Nako Qacha's Nek Quthing Teyateyaneng Thaba-Tseka