×

Koha në Tartu, Estoni është

 
 
E mërkurë, Maj 18, 2022, java 20
Dielli: ↑ 04:40 ↓ 21:39 (17h 0m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Tartu është Europe/Tallinn.
Lexo për Tartu në Wikipedia
Përcakto Tartu si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Tartu

Diferenca në kohë
from Tartu

Los Angeles
10 orë
10 orë
Chicago
8 orë
8 orë
New York City
7 orë
7 orë
Toronto
7 orë
7 orë
São Paulo
6 orë
6 orë
UTC
3 orë
3 orë
Lagos
2 orë
2 orë
Londra
2 orë
2 orë
Cairo
1 orë
1 orë
Canton of Zurich
1 orë
1 orë
Johannesburg
1 orë
1 orë
Paris
1 orë
1 orë
Istanbul0
Moska0
Dubai+1 orë
Mumbai+2.5 orë
Hong-Kong+5 orë
Shanghai+5 orë
Singapor+5 orë
Tokyo+6 orë
Sydney+7 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Tartu në hartë

15 vende në
Estoni

Haapsalu Jõhvi Kohtla-Järve Kuressaare Maardu Narva Paide Pärnu Rakvere Sillamäe Talini Tartu Valga Viljandi Võru