×

Koha në Xhorxha Jugore dhe Ishujt Senduiçë të Jugut është

 
 
E shtunë, Korrik 13, 2024, java 28

Time zone info for Xhorxha Jugore dhe Ishujt Senduiçë të Jugut

UTC -2
South Georgia Time (GST)
tani 2 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Xhorxha Jugore dhe Ishujt Senduiçë të Jugut

Los Angeles
5 orë
5 orë
Chicago
3 orë
3 orë
New York City
2 orë
2 orë
Toronto
2 orë
2 orë
São Paulo
1 orë
1 orë
UTC+2 orë
Lagos+3 orë
Londra+3 orë
Johannesburg+4 orë
Paris+4 orë
Zyrihu+4 orë
Cairo+5 orë
Istanbul+5 orë
Moska+5 orë
Dubai+6 orë
Mumbai+7.5 orë
Hong-Kong+10 orë
Shanghai+10 orë
Singapor+10 orë
Tokyo+11 orë
Sydney+12 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Xhorxha Jugore dhe Ishujt Senduiçë të Jugut në hartë