×

Koha në Xhorxha Jugore dhe Ishujt Senduiçë të Jugut është

 
 
E hënë, Janar 30, 2023, java 5
Dielli: ↑ 04:26 ↓ 20:25 (15h 59m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Xhorxha Jugore dhe Ishujt Senduiçë të Jugut është Atlantic/South_Georgia.
Lexo për Xhorxha Jugore dhe Ishujt Senduiçë të Jugut në Wikipedia
Përcakto këtë vendndodhje si kryesore.
Shto në vendodhjet e preferuara

Diferenca në kohë
from Xhorxha Jugore dhe Ishujt Senduiçë të Jugut

Los Angeles
6 orë
6 orë
Chicago
4 orë
4 orë
New York City
3 orë
3 orë
Toronto
3 orë
3 orë
São Paulo
1 orë
1 orë
Londra+2 orë
UTC+2 orë
Canton of Zurich+3 orë
Lagos+3 orë
Paris+3 orë
Cairo+4 orë
Johannesburg+4 orë
Istanbul+5 orë
Moska+5 orë
Dubai+6 orë
Mumbai+7.5 orë
Hong-Kong+10 orë
Shanghai+10 orë
Singapor+10 orë
Tokyo+11 orë
Sydney+13 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Xhorxha Jugore dhe Ishujt Senduiçë të Jugut në hartë