×

Koha në Shatin, Hong-Kong është

 
 
E martë, Mars 21, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:27 ↓ 18:34 (12h 8m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Shatin është Asia/Hong_Kong.
Lexo për Shatin në Wikipedia
Përcakto Shatin si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Shatin

Diferenca në kohë
from Shatin

Los Angeles
15 orë
15 orë
Chicago
13 orë
13 orë
New York City
12 orë
12 orë
Toronto
12 orë
12 orë
São Paulo
11 orë
11 orë
Londra
8 orë
8 orë
UTC
8 orë
8 orë
Canton of Zurich
7 orë
7 orë
Lagos
7 orë
7 orë
Paris
7 orë
7 orë
Cairo
6 orë
6 orë
Johannesburg
6 orë
6 orë
Istanbul
5 orë
5 orë
Moska
5 orë
5 orë
Dubai
4 orë
4 orë
Mumbai
2.5 orë
2.5 orë
Hong-Kong0
Shanghai0
Singapor0
Tokyo+1 orë
Sydney+3 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Shatin në hartë

23 qytetet më të mëdha në
Hong-Kong

Hong Kong Kowloon Lung Kwu Sheung Tan Sai Kung Shatin Shek O Village Sok Kwu Wan Tai O Tai-wo-shi Tsuen Wan Tuen Mun Wang Toi Shan Yuen Kong Yuen Kong San Tsuen Yuen Leng Yuen Long Yuen Long Kau Hui Yuen Long San Hui Yuen Ng Fan Yuen Tun Yuen Tun Ha Yung Shue Ha Yung Shue Wan