×

Koha në Santiago de los Caballeros, Dominican Republic është

 
 
E mërkurë, Qershor 19, 2024, java 25

Time zone info for Santiago de los Caballeros

UTC -4
Atlantic Standard Time (AST)
tani same time as New York City

Diferenca në kohë
from Santiago de los Caballeros

Los Angeles
3 orë
3 orë
Chicago
1 orë
1 orë
New York City0
Toronto0
São Paulo+1 orë
UTC+4 orë
Lagos+5 orë
Londra+5 orë
Johannesburg+6 orë
Paris+6 orë
Zyrihu+6 orë
Cairo+7 orë
Istanbul+7 orë
Moska+7 orë
Dubai+8 orë
Mumbai+9.5 orë
Hong-Kong+12 orë
Shanghai+12 orë
Singapor+12 orë
Tokyo+13 orë
Sydney+14 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Santiago de los Caballeros

Santiago de los Caballeros në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Santo Domingo

Azua Bajos de Haina Baní Boca Chica Bonao Concepción de la Vega Cotuí Esperanza Hato Mayor del Rey La Romana Moca Nagua Puerto Plata Punta Cana Salcedo Salvaleón de Higüey San Cristóbal San Francisco de Macorís San Juan de la Maguana San Pedro de Macorís Santa Cruz de Barahona Santa Cruz de Mao Santiago de los Caballeros Santo Domingo Villa Altagracia