×

Koha në Santa Ana, Departamento de Santa Ana, Salvador është

 
 
E premte, Janar 27, 2023, java 4
Dielli: ↑ 06:26 ↓ 17:56 (11h 29m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Santa Ana është America/El_Salvador.
Lexo për Santa Ana në Wikipedia
Përcakto Santa Ana si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Santa Ana

Diferenca në kohë
from Santa Ana

Los Angeles
2 orë
2 orë
Chicago0
New York City+1 orë
Toronto+1 orë
São Paulo+3 orë
Londra+6 orë
UTC+6 orë
Canton of Zurich+7 orë
Lagos+7 orë
Paris+7 orë
Cairo+8 orë
Johannesburg+8 orë
Istanbul+9 orë
Moska+9 orë
Dubai+10 orë
Mumbai+11.5 orë
Hong-Kong+14 orë
Shanghai+14 orë
Singapor+14 orë
Tokyo+15 orë
Sydney+17 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Santa Ana në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Salvador

Acajutla Aguilares Ahuachapán Antiguo Cuscatlán Apopa Ayutuxtepeque Chalchuapa Cojutepeque Cuscatancingo Delgado Ilopango La Unión Mejicanos Quezaltepeque San Marcos San Miguel San Salvadori San Vicente Santa Ana Santa Tecla Sonsonate Soyapango Usulután Zacatecoluca