×

Koha në Road Town, Ishujt e Virgjër Britanikë është

 
 
E mërkurë, Shkurt 8, 2023, java 6
Dielli: ↑ 06:49 ↓ 18:16 (11h 27m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Road Town është America/Tortola.
Lexo për Road Town në Wikipedia
Përcakto Road Town si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Road Town

Diferenca në kohë
from Road Town

Los Angeles
4 orë
4 orë
Chicago
2 orë
2 orë
New York City
1 orë
1 orë
Toronto
1 orë
1 orë
São Paulo+1 orë
Londra+4 orë
UTC+4 orë
Canton of Zurich+5 orë
Lagos+5 orë
Paris+5 orë
Cairo+6 orë
Johannesburg+6 orë
Istanbul+7 orë
Moska+7 orë
Dubai+8 orë
Mumbai+9.5 orë
Hong-Kong+12 orë
Shanghai+12 orë
Singapor+12 orë
Tokyo+13 orë
Sydney+15 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Road Town në hartë