×

Koha në Praia, Kepi i Gjelbër është

 
 
E martë, Shkurt 7, 2023, java 6
Dielli: ↑ 07:01 ↓ 18:35 (11h 34m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Praia është Atlantic/Cape_Verde.
Lexo për Praia në Wikipedia
Përcakto Praia si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Praia

Diferenca në kohë
from Praia

Los Angeles
7 orë
7 orë
Chicago
5 orë
5 orë
New York City
4 orë
4 orë
Toronto
4 orë
4 orë
São Paulo
2 orë
2 orë
Londra+1 orë
UTC+1 orë
Canton of Zurich+2 orë
Lagos+2 orë
Paris+2 orë
Cairo+3 orë
Johannesburg+3 orë
Istanbul+4 orë
Moska+4 orë
Dubai+5 orë
Mumbai+6.5 orë
Hong-Kong+9 orë
Shanghai+9 orë
Singapor+9 orë
Tokyo+10 orë
Sydney+12 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Praia në hartë

10 vende në
Kepi i Gjelbër

Assomada Cova Figueira Espargos Mindelo Pedra Badejo Praia Santa Cruz Santa Maria Tarrafal Vila São Filipe