×

Koha në Porto-Novo, Benin është

 
 
E diel, Janar 29, 2023, java 4
Dielli: ↑ 07:07 ↓ 18:58 (11h 50m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Porto-Novo është Africa/Porto-Novo.
Lexo për Porto-Novo në Wikipedia
Përcakto Porto-Novo si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Porto-Novo

Diferenca në kohë
from Porto-Novo

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
Londra
1 orë
1 orë
UTC
1 orë
1 orë
Canton of Zurich0
Lagos0
Paris0
Cairo+1 orë
Johannesburg+1 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+10 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Porto-Novo në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Benin

Abomey Abomey-Calavi Banikoara Bassila Bembèrèkè Bohicon Comé Dassa-Zoumé Djougou Dogbo Kandi Kové Kétou Lokossa Malanville Natitingou Nikki Ouidah Parakou Pobé Porto-Novo Sakété Savalou Savé Tchaourou