×

Koha në Port-au-Prince, Haiti është

 
 
E martë, Janar 31, 2023, java 5
Dielli: ↑ 06:23 ↓ 17:43 (11h 20m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Port-au-Prince është America/Port-au-Prince.
Lexo për Port-au-Prince në Wikipedia
Përcakto Port-au-Prince si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Port-au-Prince

Diferenca në kohë
from Port-au-Prince

Los Angeles
3 orë
3 orë
Chicago
1 orë
1 orë
New York City0
Toronto0
São Paulo+2 orë
Londra+5 orë
UTC+5 orë
Canton of Zurich+6 orë
Lagos+6 orë
Paris+6 orë
Cairo+7 orë
Johannesburg+7 orë
Istanbul+8 orë
Moska+8 orë
Dubai+9 orë
Mumbai+10.5 orë
Hong-Kong+13 orë
Shanghai+13 orë
Singapor+13 orë
Tokyo+14 orë
Sydney+16 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Port-au-Prince në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Haiti

Cap-Haïtien Delmas 73 Dessalines Désarmes Fond Parisien Gonaïves Grande Goave Gressier Hinche Jacmel Jérémie Kenscoff Les Cayes Les Verettes Limbé Léogâne Miragoâne Petit Goâve Port-au-Prince Port-de-Paix Pétionville Saint-Marc Saint-Raphaël Thomazeau Ti Port-de-Paix