×

Koha në Philipsburg, Sint-Marten është

 
 
E diel, Korrik 3, 2022, java 26
Dielli: ↑ 05:41 ↓ 18:52 (13h 11m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Philipsburg është America/Guadeloupe.
Lexo për Philipsburg në Wikipedia
Përcakto Philipsburg si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Philipsburg

Diferenca në kohë
from Philipsburg

Los Angeles
3 orë
3 orë
Chicago
1 orë
1 orë
New York City0
Toronto0
São Paulo+1 orë
UTC+4 orë
Lagos+5 orë
Londra+5 orë
Cairo+6 orë
Canton of Zurich+6 orë
Johannesburg+6 orë
Paris+6 orë
Istanbul+7 orë
Moska+7 orë
Dubai+8 orë
Mumbai+9.5 orë
Hong-Kong+12 orë
Shanghai+12 orë
Singapor+12 orë
Tokyo+13 orë
Sydney+14 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Philipsburg në hartë