×

Koha në Nizhny Tagil, Rusi është

 
 
E mërkurë, Mars 22, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:57 ↓ 19:17 (12h 20m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Nizhny Tagil është Asia/Yekaterinburg.
Lexo për Nizhny Tagil në Wikipedia
Përcakto Nizhny Tagil si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Nizhny Tagil

Diferenca në kohë
from Nizhny Tagil

Los Angeles
12 orë
12 orë
Chicago
10 orë
10 orë
New York City
9 orë
9 orë
Toronto
9 orë
9 orë
São Paulo
8 orë
8 orë
Londra
5 orë
5 orë
UTC
5 orë
5 orë
Canton of Zurich
4 orë
4 orë
Lagos
4 orë
4 orë
Paris
4 orë
4 orë
Cairo
3 orë
3 orë
Johannesburg
3 orë
3 orë
Istanbul
2 orë
2 orë
Moska
2 orë
2 orë
Dubai
1 orë
1 orë
Mumbai+0.5 orë
Hong-Kong+3 orë
Shanghai+3 orë
Singapor+3 orë
Tokyo+4 orë
Sydney+6 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Nizhny Tagil në hartë

50 qytetet më të mëdha në
Rusi

Arkhangelsk Astrakhan Barnaul Belgorod Bryansk Cheboksary Chelyabinsk Irkuck Ivanovo Izhevsk Kaliningrad Kazani Kemerovo Khabarovsk Kirov Krasnodar Krasnoyarsk Kursk Lipetsk Magnitogorsk Makhachkala Moska Naberezhnye Chelny Nizhny Novgorod Nizhny Tagil Novokuznetsk Novosibirsk Omsk Orenburg Penza Perm Rostov-on-Don Ryazan Saint Petersburg Samara Saratov Stavropol Tolyatti Tomsk Tula Tver Tyumen Ufa Ulan-Ude Ulyanovsk Vladivostok Volgograd Voronezh Yaroslavl Yekaterinburg