×

Koha në Nassau, Bahamet është

 
 
E shtunë, Janar 22, 2022, java 3
Dielli: ↑ 06:55 ↓ 17:47 (10h 52m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Nassau është America/Nassau.
Lexo për Nassau në Wikipedia
Përcakto Nassau si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Nassau

Diferenca në kohë
from Nassau

Los Angeles
3 orë
3 orë
Chicago
1 orë
1 orë
New York City0
Toronto0
São Paulo+2 orë
Londra+5 orë
UTC+5 orë
Lagos+6 orë
Paris+6 orë
Zurich+6 orë
Cairo+7 orë
Johannesburg+7 orë
Istanbul+8 orë
Moska+8 orë
Dubai+9 orë
Mumbai+10.5 orë
Hong Kong+13 orë
Shanghai+13 orë
Singapor+13 orë
Tokyo+14 orë
Sydney+16 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Nassau në hartë

10 vende në
Bahamet

Andros Town Cooper’s Town Freeport George Town High Rock Lucaya Marsh Harbour Nassau San Andros West End