×

Koha në Moratuwa, Sri-Lankë është

 
 
E martë, Shkurt 7, 2023, java 6
Dielli: ↑ 06:28 ↓ 18:21 (11h 52m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Moratuwa është Asia/Colombo.
Lexo për Moratuwa në Wikipedia
Përcakto Moratuwa si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Moratuwa

Diferenca në kohë
from Moratuwa

Los Angeles
13.5 orë
13.5 orë
Chicago
11.5 orë
11.5 orë
New York City
10.5 orë
10.5 orë
Toronto
10.5 orë
10.5 orë
São Paulo
8.5 orë
8.5 orë
Londra
5.5 orë
5.5 orë
UTC
5.5 orë
5.5 orë
Canton of Zurich
4.5 orë
4.5 orë
Lagos
4.5 orë
4.5 orë
Paris
4.5 orë
4.5 orë
Cairo
3.5 orë
3.5 orë
Johannesburg
3.5 orë
3.5 orë
Istanbul
2.5 orë
2.5 orë
Moska
2.5 orë
2.5 orë
Dubai
1.5 orë
1.5 orë
Mumbai0
Hong-Kong+2.5 orë
Shanghai+2.5 orë
Singapor+2.5 orë
Tokyo+3.5 orë
Sydney+5.5 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Moratuwa në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Sri-Lankë

Anuradhapura Battaramulla South Batticaloa Colombo Dambulla Galkissa Galle Hendala Jaffna Kalmunai Kandy Katunayaka Kolonnawa Kotikawatta Kotte Maharagama Matara Moratuwa Negombo Pita Kotte Point Pedro Ratnapura Trincomalee Valvedditturai Vavuniya