×

Koha në Luganville, Vanuatu është

 
 
E hënë, Maj 27, 2024, java 22

Time zone info for Luganville

UTC +11
Vanuatu Time (VUT)
tani 15 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Luganville

Los Angeles
18 orë
18 orë
Chicago
16 orë
16 orë
New York City
15 orë
15 orë
Toronto
15 orë
15 orë
São Paulo
14 orë
14 orë
UTC
11 orë
11 orë
Lagos
10 orë
10 orë
Londra
10 orë
10 orë
Johannesburg
9 orë
9 orë
Paris
9 orë
9 orë
Zyrihu
9 orë
9 orë
Cairo
8 orë
8 orë
Istanbul
8 orë
8 orë
Moska
8 orë
8 orë
Dubai
7 orë
7 orë
Mumbai
5.5 orë
5.5 orë
Hong-Kong
3 orë
3 orë
Shanghai
3 orë
3 orë
Singapor
3 orë
3 orë
Tokyo
2 orë
2 orë
Sydney
1 orë
1 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Luganville

Luganville në hartë

10 vende në
Vanuatu

Isangel Lakatoro Luganville Norsup Port Vila Port-Olry Port-Stanley Sola Yapana Yeruareng