×

Koha në Libreville, Gabon është

 
 
E hënë, Janar 30, 2023, java 5
Dielli: ↑ 06:32 ↓ 18:38 (12h 6m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Libreville është Africa/Libreville.
Lexo për Libreville në Wikipedia
Përcakto Libreville si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Libreville

Diferenca në kohë
from Libreville

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
Londra
1 orë
1 orë
UTC
1 orë
1 orë
Canton of Zurich0
Lagos0
Paris0
Cairo+1 orë
Johannesburg+1 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+10 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Libreville në hartë

15 vende në
Gabon

Bitam Franceville Gamba Koulamoutou Lambaréné Lastoursville Libreville Makokou Moanda Mouila Mounana Ntoum Oyem Port-Gentil Tchibanga