×

Koha në Laksam, Chittagong Division, Bangladesh është

 
 
E diel, Mars 26, 2023, java 12
Dielli: ↑ 05:54 ↓ 18:09 (12h 15m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Laksam është Asia/Dhaka.
Përcakto Laksam si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Laksam

Diferenca në kohë
from Laksam

Los Angeles
13 orë
13 orë
Chicago
11 orë
11 orë
New York City
10 orë
10 orë
Toronto
10 orë
10 orë
São Paulo
9 orë
9 orë
UTC
6 orë
6 orë
Lagos
5 orë
5 orë
Londra
5 orë
5 orë
Cairo
4 orë
4 orë
Canton of Zurich
4 orë
4 orë
Johannesburg
4 orë
4 orë
Paris
4 orë
4 orë
Istanbul
3 orë
3 orë
Moska
3 orë
3 orë
Dubai
2 orë
2 orë
Mumbai
0.5 orë
0.5 orë
Hong-Kong+2 orë
Shanghai+2 orë
Singapor+2 orë
Tokyo+3 orë
Sydney+5 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Laksam në hartë

46 qytetet më të mëdha në
Bangladesh

Barisāl Bhairab Bāzār Bhola District Bogra Chittagong Comilla Cox’s Bāzār Dhaka Dinājpur Feni Habiganj Ishurdi Jaypur Hat Jessore Khulna Khustia Kishorganj Laksam Lakshmīpur Lalmanirat Maulavi Bāzār Mymensingh Mādārīpur Narsingdi Nawābganj Netrakona Nāgarpur Nārāyanganj Pābna Pālang Pār Naogaon Rajshahi Rangpur Rāipur Rāmganj Sarishābāri Sherpur Shāhzādpur Sirajganj Syedpur Sylhet Sātkhira Thakus Gaon Tongi Tungipāra Tāngāil