×

Koha në Lae, Guineja e Re-Papua është

 
 
E hënë, Shkurt 6, 2023, java 6
Dielli: ↑ 06:15 ↓ 18:37 (12h 22m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Lae është Pacific/Port_Moresby.
Lexo për Lae në Wikipedia
Përcakto Lae si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Lae

Diferenca në kohë
from Lae

Los Angeles
18 orë
18 orë
Chicago
16 orë
16 orë
New York City
15 orë
15 orë
Toronto
15 orë
15 orë
São Paulo
13 orë
13 orë
Londra
10 orë
10 orë
UTC
10 orë
10 orë
Canton of Zurich
9 orë
9 orë
Lagos
9 orë
9 orë
Paris
9 orë
9 orë
Cairo
8 orë
8 orë
Johannesburg
8 orë
8 orë
Istanbul
7 orë
7 orë
Moska
7 orë
7 orë
Dubai
6 orë
6 orë
Mumbai
4.5 orë
4.5 orë
Hong-Kong
2 orë
2 orë
Shanghai
2 orë
2 orë
Singapor
2 orë
2 orë
Tokyo
1 orë
1 orë
Sydney+1 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Lae në hartë

24 qytetet më të mëdha në
Guineja e Re-Papua

Alotau Arawa Bulolo Daru Goroka Ialibu Kainantu Kavieng Kimbe Kiunga Kokoda Kokopo Kundiawa Lae Madang Mendi Mount Hagen Popondetta Port Moresby Rabaul Tari Vanimo Wau Wewak