×

Koha në La Massana, La Massana, Andorrë është

 
 
E mërkurë, Maj 18, 2022, java 20
Dielli: ↑ 06:29 ↓ 21:12 (14h 43m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për La Massana është Europe/Andorra.
Përcakto La Massana si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për La Massana

Diferenca në kohë
from La Massana

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
UTC
2 orë
2 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Londra
1 orë
1 orë
Cairo0
Canton of Zurich0
Johannesburg0
Paris0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

La Massana në hartë

10 vende në
Andorrë

Andorra la Vella Arinsal Canillo El Tarter Encamp Escaldes-Engordany La Massana Ordino Pas de la Casa Sant Julià de Lòria