×

Koha në Jamestown, Shën-Elenë është

 
 
E hënë, Janar 30, 2023, java 5
Dielli: ↑ 06:12 ↓ 19:01 (12h 49m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Jamestown është Atlantic/St_Helena.
Lexo për Jamestown në Wikipedia
Përcakto Jamestown si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Jamestown

Diferenca në kohë
from Jamestown

Los Angeles
8 orë
8 orë
Chicago
6 orë
6 orë
New York City
5 orë
5 orë
Toronto
5 orë
5 orë
São Paulo
3 orë
3 orë
Londra0
UTC0
Canton of Zurich+1 orë
Lagos+1 orë
Paris+1 orë
Cairo+2 orë
Johannesburg+2 orë
Istanbul+3 orë
Moska+3 orë
Dubai+4 orë
Mumbai+5.5 orë
Hong-Kong+8 orë
Shanghai+8 orë
Singapor+8 orë
Tokyo+9 orë
Sydney+11 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Jamestown në hartë