×

Koha në Itascatown pre-WW2, Ishujt Periferikë të SHBA-së është

 
 
E premte, Dhjetor 8, 2023, java 49

Time zone info for Itascatown pre-WW2

UTC -11
Samoa Standard Time (SST)
tani 6 orë prapa New York City

Diferenca në kohë
from Itascatown pre-WW2

Los Angeles+3 orë
Chicago+5 orë
New York City+6 orë
Toronto+6 orë
São Paulo+8 orë
Londra+11 orë
UTC+11 orë
Canton of Zurich+12 orë
Lagos+12 orë
Paris+12 orë
Cairo+13 orë
Johannesburg+13 orë
Istanbul+14 orë
Moska+14 orë
Dubai+15 orë
Mumbai+16.5 orë
Hong-Kong+19 orë
Shanghai+19 orë
Singapor+19 orë
Tokyo+20 orë
Sydney+22 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Itascatown pre-WW2

Itascatown pre-WW2 në hartë