×

Koha në Howland Island, Ishujt Periferikë të SHBA-së është

 
 
E shtunë, Qershor 22, 2024, java 25

Time zone info for Howland Island

UTC -12
tani 8 orë prapa New York City

Diferenca në kohë
from Howland Island

Los Angeles+5 orë
Chicago+7 orë
New York City+8 orë
Toronto+8 orë
São Paulo+9 orë
UTC+12 orë
Lagos+13 orë
Londra+13 orë
Johannesburg+14 orë
Paris+14 orë
Zyrihu+14 orë
Cairo+15 orë
Istanbul+15 orë
Moska+15 orë
Dubai+16 orë
Mumbai+17.5 orë
Hong-Kong+20 orë
Shanghai+20 orë
Singapor+20 orë
Tokyo+21 orë
Sydney+22 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Howland Island

Howland Island në hartë