×

Koha në Holetown, Barbados është

 
 
E hënë, Maj 27, 2024, java 22

Time zone info for Holetown

UTC -4
Atlantic Standard Time (AST)
tani same time as New York City

Diferenca në kohë
from Holetown

Los Angeles
3 orë
3 orë
Chicago
1 orë
1 orë
New York City0
Toronto0
São Paulo+1 orë
UTC+4 orë
Lagos+5 orë
Londra+5 orë
Johannesburg+6 orë
Paris+6 orë
Zyrihu+6 orë
Cairo+7 orë
Istanbul+7 orë
Moska+7 orë
Dubai+8 orë
Mumbai+9.5 orë
Hong-Kong+12 orë
Shanghai+12 orë
Singapor+12 orë
Tokyo+13 orë
Sydney+14 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Holetown

Holetown në hartë

10 vende në
Barbados

Bathsheba Blackmans Bridgetown Crab Hill Crane Greenland Hillaby Holetown Oistins Speightstown