×

Koha në Grytviken, Xhorxha Jugore dhe Ishujt Senduiçë të Jugut është

 
 
E martë, Prill 23, 2024, java 17

Time zone info for Grytviken

UTC -2
South Georgia Time (GST)
tani 2 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Grytviken

Los Angeles
5 orë
5 orë
Chicago
3 orë
3 orë
New York City
2 orë
2 orë
Toronto
2 orë
2 orë
São Paulo
1 orë
1 orë
UTC+2 orë
Lagos+3 orë
Londra+3 orë
Cairo+4 orë
Johannesburg+4 orë
Paris+4 orë
Zyrihu+4 orë
Istanbul+5 orë
Moska+5 orë
Dubai+6 orë
Mumbai+7.5 orë
Hong-Kong+10 orë
Shanghai+10 orë
Singapor+10 orë
Tokyo+11 orë
Sydney+12 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Grytviken

Grytviken në hartë