×

Koha në Grytviken, Xhorxha Jugore dhe Ishujt Senduiçë të Jugut është

 
 
E martë, Shkurt 7, 2023, java 6
Dielli: ↑ 05:04 ↓ 20:16 (15h 12m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Grytviken është Atlantic/South_Georgia.
Lexo për Grytviken në Wikipedia
Përcakto Grytviken si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Grytviken

Diferenca në kohë
from Grytviken

Los Angeles
6 orë
6 orë
Chicago
4 orë
4 orë
New York City
3 orë
3 orë
Toronto
3 orë
3 orë
São Paulo
1 orë
1 orë
Londra+2 orë
UTC+2 orë
Canton of Zurich+3 orë
Lagos+3 orë
Paris+3 orë
Cairo+4 orë
Johannesburg+4 orë
Istanbul+5 orë
Moska+5 orë
Dubai+6 orë
Mumbai+7.5 orë
Hong-Kong+10 orë
Shanghai+10 orë
Singapor+10 orë
Tokyo+11 orë
Sydney+13 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Grytviken në hartë