×

Koha në Fomboni, Komore është

 
 
E mërkurë, Maj 22, 2024, java 21

Time zone info for Fomboni

UTC +3
Eastern Africa Time (EAT)
tani 7 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Fomboni

Los Angeles
10 orë
10 orë
Chicago
8 orë
8 orë
New York City
7 orë
7 orë
Toronto
7 orë
7 orë
São Paulo
6 orë
6 orë
UTC
3 orë
3 orë
Lagos
2 orë
2 orë
Londra
2 orë
2 orë
Johannesburg
1 orë
1 orë
Paris
1 orë
1 orë
Zyrihu
1 orë
1 orë
Cairo0
Istanbul0
Moska0
Dubai+1 orë
Mumbai+2.5 orë
Hong-Kong+5 orë
Shanghai+5 orë
Singapor+5 orë
Tokyo+6 orë
Sydney+7 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Fomboni

Fomboni në hartë

9 vende në
Komore

Adda-Douéni Domoni Fomboni Koni-Djodjo Mirontsi Moroni Mutsamudu Ouani Sima