×

Koha në Ettelbruck, Luksemburg është

 
 
E premte, Maj 27, 2022, java 21
Dielli: ↑ 05:36 ↓ 21:29 (15h 53m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Ettelbruck është Europe/Luxembourg.
Lexo për Ettelbruck në Wikipedia
Përcakto Ettelbruck si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Ettelbruck

Diferenca në kohë
from Ettelbruck

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
5 orë
5 orë
UTC
2 orë
2 orë
Lagos
1 orë
1 orë
Londra
1 orë
1 orë
Cairo0
Canton of Zurich0
Johannesburg0
Paris0
Istanbul+1 orë
Moska+1 orë
Dubai+2 orë
Mumbai+3.5 orë
Hong-Kong+6 orë
Shanghai+6 orë
Singapor+6 orë
Tokyo+7 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Ettelbruck në hartë

10 vende në
Luksemburg

Bertrange Bettembourg Diekirch Dudelange Esch-sur-Alzette Ettelbruck Luksemburgu Pétange Schifflange Strassen