×

Koha në Dili, Timor-Leste është

 
 
E mërkurë, Shkurt 8, 2023, java 6
Dielli: ↑ 06:39 ↓ 19:05 (12h 26m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Dili është Asia/Dili.
Lexo për Dili në Wikipedia
Përcakto Dili si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Dili

Diferenca në kohë
from Dili

Los Angeles
17 orë
17 orë
Chicago
15 orë
15 orë
New York City
14 orë
14 orë
Toronto
14 orë
14 orë
São Paulo
12 orë
12 orë
Londra
9 orë
9 orë
UTC
9 orë
9 orë
Canton of Zurich
8 orë
8 orë
Lagos
8 orë
8 orë
Paris
8 orë
8 orë
Cairo
7 orë
7 orë
Johannesburg
7 orë
7 orë
Istanbul
6 orë
6 orë
Moska
6 orë
6 orë
Dubai
5 orë
5 orë
Mumbai
3.5 orë
3.5 orë
Hong-Kong
1 orë
1 orë
Shanghai
1 orë
1 orë
Singapor
1 orë
1 orë
Tokyo0
Sydney+2 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Dili në hartë

15 vende në
Timor-Leste

Aileu Ainaro Baucau Dili Gleno Liquica Lospalos Maliana Manatuto Maubara Pante Makasar Same Suai Venilale Viqueque