×

Koha në Dili, Timor-Leste është

 
 
E mërkurë, Qershor 19, 2024, java 25

Time zone info for Dili

UTC +9
East Timor Time (TLT)
tani 13 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Dili

Los Angeles
16 orë
16 orë
Chicago
14 orë
14 orë
New York City
13 orë
13 orë
Toronto
13 orë
13 orë
São Paulo
12 orë
12 orë
UTC
9 orë
9 orë
Lagos
8 orë
8 orë
Londra
8 orë
8 orë
Johannesburg
7 orë
7 orë
Paris
7 orë
7 orë
Zyrihu
7 orë
7 orë
Cairo
6 orë
6 orë
Istanbul
6 orë
6 orë
Moska
6 orë
6 orë
Dubai
5 orë
5 orë
Mumbai
3.5 orë
3.5 orë
Hong-Kong
1 orë
1 orë
Shanghai
1 orë
1 orë
Singapor
1 orë
1 orë
Tokyo0
Sydney+1 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Dili

Dili në hartë

14 vende në
Timor-Leste

Aileu Ainaro Baucau Dili Gleno Liquica Lospalos Maliana Manatuto Maubara Pante Macassar Suai Venilale Viqueque