×

Koha në Cayenne, Guajana Franceze është

 
 
E hënë, Qershor 24, 2024, java 26

Time zone info for Cayenne

UTC -3
French Guiana Time (GFT)
tani 1 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Cayenne

Los Angeles
4 orë
4 orë
Chicago
2 orë
2 orë
New York City
1 orë
1 orë
Toronto
1 orë
1 orë
São Paulo0
UTC+3 orë
Lagos+4 orë
Londra+4 orë
Johannesburg+5 orë
Paris+5 orë
Zyrihu+5 orë
Cairo+6 orë
Istanbul+6 orë
Moska+6 orë
Dubai+7 orë
Mumbai+8.5 orë
Hong-Kong+11 orë
Shanghai+11 orë
Singapor+11 orë
Tokyo+12 orë
Sydney+13 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Cayenne

Cayenne në hartë

10 vende në
Guajana Franceze

Apatou Cayenne Grand-Santi Kourou Macouria Mana Matoury Rémire-Montjoly Saint-Laurent-du-Maroni Sinnamary