×

Koha në Carolina, Porto-Riko është

 
 
E hënë, Janar 30, 2023, java 5
Dielli: ↑ 06:57 ↓ 18:17 (11h 19m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Carolina është America/Puerto_Rico.
Përcakto Carolina si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Carolina

Diferenca në kohë
from Carolina

Los Angeles
4 orë
4 orë
Chicago
2 orë
2 orë
New York City
1 orë
1 orë
Toronto
1 orë
1 orë
São Paulo+1 orë
Londra+4 orë
UTC+4 orë
Canton of Zurich+5 orë
Lagos+5 orë
Paris+5 orë
Cairo+6 orë
Johannesburg+6 orë
Istanbul+7 orë
Moska+7 orë
Dubai+8 orë
Mumbai+9.5 orë
Hong-Kong+12 orë
Shanghai+12 orë
Singapor+12 orë
Tokyo+13 orë
Sydney+15 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Carolina në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Porto-Riko

Aguadilla Arecibo Barceloneta Bayamón Caguas Candelaria Carolina Cataño Cayey Dorado Fajardo Guayama Guaynabo Humacao Isabela Levittown Manatí Mayaguez Ponce Río Grande San Germán San Juan Trujillo Alto Vega Baja Yauco