×

Koha në Buona Vista, Singapor është

 
 
E martë, Janar 25, 2022, java 4
Dielli: ↑ 07:15 ↓ 19:19 (12h 4m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Buona Vista është Asia/Singapore.
Përcakto Buona Vista si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Buona Vista

Diferenca në kohë
from Buona Vista

Los Angeles
16 orë
16 orë
Chicago
14 orë
14 orë
New York City
13 orë
13 orë
Toronto
13 orë
13 orë
São Paulo
11 orë
11 orë
Londra
8 orë
8 orë
UTC
8 orë
8 orë
Lagos
7 orë
7 orë
Paris
7 orë
7 orë
Zurich
7 orë
7 orë
Cairo
6 orë
6 orë
Johannesburg
6 orë
6 orë
Istanbul
5 orë
5 orë
Moska
5 orë
5 orë
Dubai
4 orë
4 orë
Mumbai
2.5 orë
2.5 orë
Hong Kong0
Shanghai0
Singapor0
Tokyo+1 orë
Sydney+3 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Buona Vista në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Singapor

Buona Vista Changi Village Chia Keng Chong Pang Jalan Kayu Jurong East New Town Jurong Town Jurong West New Town Kampong Kranji Kampong Loyang Kampong Melayu Kampong Pasir Ris Kampong Sanyonkong Parit Kampong Tanjong Irau Kampong Tanjong Penjuru Kampong Unum Kampong Wak Dulah Keat Hong Village Lam San Village Marsiling Singapor Sungai Mandai Village Tengah Woodlands New Town Yishun New Town