×

Koha në Bubaque, Guine-Bisau është

 
 
E mërkurë, Qershor 19, 2024, java 25

Time zone info for Bubaque

UTC +0
Greenwich Mean Time (GMT)
tani 4 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Bubaque

Los Angeles
7 orë
7 orë
Chicago
5 orë
5 orë
New York City
4 orë
4 orë
Toronto
4 orë
4 orë
São Paulo
3 orë
3 orë
UTC0
Lagos+1 orë
Londra+1 orë
Johannesburg+2 orë
Paris+2 orë
Zyrihu+2 orë
Cairo+3 orë
Istanbul+3 orë
Moska+3 orë
Dubai+4 orë
Mumbai+5.5 orë
Hong-Kong+8 orë
Shanghai+8 orë
Singapor+8 orë
Tokyo+9 orë
Sydney+10 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Bubaque

Bubaque në hartë

14 vende në
Guine-Bisau

Bafatá Bissau Bissorã Bolama Buba Bubaque Cacheu Catió Farim Gabú Mansôa Quebo Quinhámel Uajê Mandinga