×

Koha në Bimbo, Central African Republic është

 
 
E hënë, Shkurt 6, 2023, java 6
Dielli: ↑ 06:02 ↓ 17:59 (11h 58m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Bimbo është Africa/Bangui.
Lexo për Bimbo në Wikipedia
Përcakto Bimbo si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Bimbo

Diferenca në kohë
from Bimbo

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
Londra
1 orë
1 orë
UTC
1 orë
1 orë
Canton of Zurich0
Lagos0
Paris0
Cairo+1 orë
Johannesburg+1 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+10 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Bimbo në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Ubangi-Shari

Alindao Bambari Bangassou Bangui Batangafo Berbérati Bimbo Boda Bossangoa Bouar Bouca Bozoum Bria Carnot Damara Ippy Kabo Kaga-Bandoro Mbaïki Mobaye Nola Paoua Rafaï Sibut Zemio