×

Koha në Banjul, Gambi është

 
 
E hënë, Shkurt 6, 2023, java 6
Dielli: ↑ 07:32 ↓ 19:09 (11h 37m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Banjul është Africa/Banjul.
Lexo për Banjul në Wikipedia
Përcakto Banjul si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Banjul

Diferenca në kohë
from Banjul

Los Angeles
8 orë
8 orë
Chicago
6 orë
6 orë
New York City
5 orë
5 orë
Toronto
5 orë
5 orë
São Paulo
3 orë
3 orë
Londra0
UTC0
Canton of Zurich+1 orë
Lagos+1 orë
Paris+1 orë
Cairo+2 orë
Johannesburg+2 orë
Istanbul+3 orë
Moska+3 orë
Dubai+4 orë
Mumbai+5.5 orë
Hong-Kong+8 orë
Shanghai+8 orë
Singapor+8 orë
Tokyo+9 orë
Sydney+11 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Banjul në hartë

14 vende në
Gambi

Abuko Bakau Banjul Bansang Barra Basse Santa Su Brikama Demba Kunda Essau Farafenni Lamin Sabi Soma Sukuta