×

Koha në Bandar Seri Begauan, Brunei është

 
 
E diel, Shkurt 5, 2023, java 5
Dielli: ↑ 06:36 ↓ 18:32 (11h 56m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Bandar Seri Begauan është Asia/Brunei.
Lexo për Bandar Seri Begauan në Wikipedia
Përcakto Bandar Seri Begauan si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Bandar Seri Begauan

Diferenca në kohë
from Bandar Seri Begauan

Los Angeles
16 orë
16 orë
Chicago
14 orë
14 orë
New York City
13 orë
13 orë
Toronto
13 orë
13 orë
São Paulo
11 orë
11 orë
Londra
8 orë
8 orë
UTC
8 orë
8 orë
Canton of Zurich
7 orë
7 orë
Lagos
7 orë
7 orë
Paris
7 orë
7 orë
Cairo
6 orë
6 orë
Johannesburg
6 orë
6 orë
Istanbul
5 orë
5 orë
Moska
5 orë
5 orë
Dubai
4 orë
4 orë
Mumbai
2.5 orë
2.5 orë
Hong-Kong0
Shanghai0
Singapor0
Tokyo+1 orë
Sydney+3 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Bandar Seri Begauan në hartë

10 vende në
Brunei

Bandar Seri Begawan Bangar Kampong Jerudong Kampong Padnunok Kampong Pangkalan Ran Kampong Penanjong Kampong Penapar Kuala Belait Seria Tutong