×

Koha në Baker Island, Ishujt Periferikë të SHBA-së është

 
 
E premte, Janar 27, 2023, java 4
Dielli: ↑ 05:55 ↓ 18:02 (12h 7m) Më shumë info

Zona kohore

Nuk ka identifikues zone IANA për Baker Island.
Lexo për Baker Island në Wikipedia
Përcakto Baker Island si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Baker Island

Diferenca në kohë
from Baker Island

Los Angeles+4 orë
Chicago+6 orë
New York City+7 orë
Toronto+7 orë
São Paulo+9 orë
Londra+12 orë
UTC+12 orë
Canton of Zurich+13 orë
Lagos+13 orë
Paris+13 orë
Cairo+14 orë
Johannesburg+14 orë
Istanbul+15 orë
Moska+15 orë
Dubai+16 orë
Mumbai+17.5 orë
Hong-Kong+20 orë
Shanghai+20 orë
Singapor+20 orë
Tokyo+21 orë
Sydney+23 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Baker Island në hartë