×

Koha në Ayene, Wele-Nzas Province, Guineja Ekuatoriale është

 
 
E enjtë, Qershor 13, 2024, java 24

Time zone info for Ayene

UTC +1
West Africa Time (WAT)
tani 5 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Ayene

Los Angeles
8 orë
8 orë
Chicago
6 orë
6 orë
New York City
5 orë
5 orë
Toronto
5 orë
5 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
UTC
1 orë
1 orë
Lagos0
Londra0
Johannesburg+1 orë
Paris+1 orë
Zyrihu+1 orë
Cairo+2 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+9 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Ayene

Ayene në hartë

15 vende në
Guineja Ekuatoriale

Aconibe Ayene Añisoc Bata Ebebiyin Evinayong Luba Machinda Malabo Mbini Micomeseng Mongomo Nsok Rebola San Antonio de Palé