×

Koha në Avarua, Ishujt Kuk është

 
 
E martë, Shkurt 7, 2023, java 6
Dielli: ↑ 06:25 ↓ 19:21 (12h 56m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Avarua është Pacific/Rarotonga.
Lexo për Avarua në Wikipedia
Përcakto Avarua si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Avarua

Diferenca në kohë
from Avarua

Los Angeles+2 orë
Chicago+4 orë
New York City+5 orë
Toronto+5 orë
São Paulo+7 orë
Londra+10 orë
UTC+10 orë
Canton of Zurich+11 orë
Lagos+11 orë
Paris+11 orë
Cairo+12 orë
Johannesburg+12 orë
Istanbul+13 orë
Moska+13 orë
Dubai+14 orë
Mumbai+15.5 orë
Hong-Kong+18 orë
Shanghai+18 orë
Singapor+18 orë
Tokyo+19 orë
Sydney+21 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Avarua në hartë