×

Koha në Avarua, Ishujt Kuk është

 
 
E shtunë, Mars 2, 2024, java 9

Time zone info for Avarua

UTC -10
Cook Island Time (CKT)
tani 5 orë prapa New York City

Diferenca në kohë
from Avarua

Los Angeles+2 orë
Chicago+4 orë
New York City+5 orë
Toronto+5 orë
São Paulo+7 orë
Londra+10 orë
UTC+10 orë
Lagos+11 orë
Paris+11 orë
Zyrihu+11 orë
Cairo+12 orë
Johannesburg+12 orë
Istanbul+13 orë
Moska+13 orë
Dubai+14 orë
Mumbai+15.5 orë
Hong-Kong+18 orë
Shanghai+18 orë
Singapor+18 orë
Tokyo+19 orë
Sydney+21 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Avarua

Avarua në hartë