×

Koha në Apia, Samoa është

 
 
E martë, Dhjetor 5, 2023, java 49

Time zone info for Apia

UTC +13
West Samoa Time (WST)
tani 18 orë para New York City

Diferenca në kohë
from Apia

Los Angeles
21 orë
21 orë
Chicago
19 orë
19 orë
New York City
18 orë
18 orë
Toronto
18 orë
18 orë
São Paulo
16 orë
16 orë
Londra
13 orë
13 orë
UTC
13 orë
13 orë
Canton of Zurich
12 orë
12 orë
Lagos
12 orë
12 orë
Paris
12 orë
12 orë
Cairo
11 orë
11 orë
Johannesburg
11 orë
11 orë
Istanbul
10 orë
10 orë
Moska
10 orë
10 orë
Dubai
9 orë
9 orë
Mumbai
7.5 orë
7.5 orë
Hong-Kong
5 orë
5 orë
Shanghai
5 orë
5 orë
Singapor
5 orë
5 orë
Tokyo
4 orë
4 orë
Sydney
2 orë
2 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Apia

Apia në hartë

10 vende në
Samoa

Afenga Apia Asau Faleula Fasito‘outa Malie Mulifanua Nofoali‘i Siusega Vaiusu