×

Koha në Alofi, Niue është

 
 
E hënë, Maj 27, 2024, java 22

Time zone info for Alofi

UTC -11
Niue Time (NUT)
tani 7 orë prapa New York City

Diferenca në kohë
from Alofi

Los Angeles+4 orë
Chicago+6 orë
New York City+7 orë
Toronto+7 orë
São Paulo+8 orë
UTC+11 orë
Lagos+12 orë
Londra+12 orë
Johannesburg+13 orë
Paris+13 orë
Zyrihu+13 orë
Cairo+14 orë
Istanbul+14 orë
Moska+14 orë
Dubai+15 orë
Mumbai+16.5 orë
Hong-Kong+19 orë
Shanghai+19 orë
Singapor+19 orë
Tokyo+20 orë
Sydney+21 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Alofi

Alofi në hartë