×

Koha në Adamstown, Ishujt Pitkern është

 
 
E enjtë, Qershor 13, 2024, java 24

Time zone info for Adamstown

UTC -8
Pitcairn Standard Time (PST)
tani 4 orë prapa New York City

Diferenca në kohë
from Adamstown

Los Angeles+1 orë
Chicago+3 orë
New York City+4 orë
Toronto+4 orë
São Paulo+5 orë
UTC+8 orë
Lagos+9 orë
Londra+9 orë
Johannesburg+10 orë
Paris+10 orë
Zyrihu+10 orë
Cairo+11 orë
Istanbul+11 orë
Moska+11 orë
Dubai+12 orë
Mumbai+13.5 orë
Hong-Kong+16 orë
Shanghai+16 orë
Singapor+16 orë
Tokyo+17 orë
Sydney+18 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Adamstown

Adamstown në hartë