×

Koha në Adamstown, Ishujt Pitkern është

 
 
E diel, Janar 29, 2023, java 4
Dielli: ↑ 06:15 ↓ 19:32 (13h 17m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Adamstown është Pacific/Pitcairn.
Lexo për Adamstown në Wikipedia
Përcakto Adamstown si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Adamstown

Diferenca në kohë
from Adamstown

Los Angeles0
Chicago+2 orë
New York City+3 orë
Toronto+3 orë
São Paulo+5 orë
Londra+8 orë
UTC+8 orë
Canton of Zurich+9 orë
Lagos+9 orë
Paris+9 orë
Cairo+10 orë
Johannesburg+10 orë
Istanbul+11 orë
Moska+11 orë
Dubai+12 orë
Mumbai+13.5 orë
Hong-Kong+16 orë
Shanghai+16 orë
Singapor+16 orë
Tokyo+17 orë
Sydney+19 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Adamstown në hartë