×

Koha në St. John's, Antigua e Barbuda është

 
 
E shtunë, Janar 28, 2023, java 4
Dielli: ↑ 06:40 ↓ 18:01 (11h 21m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për St. John's është America/Antigua.
Lexo për St. John's në Wikipedia
Përcakto St. John's si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për St. John's

Diferenca në kohë
from St. John's

Los Angeles
4 orë
4 orë
Chicago
2 orë
2 orë
New York City
1 orë
1 orë
Toronto
1 orë
1 orë
São Paulo+1 orë
Londra+4 orë
UTC+4 orë
Canton of Zurich+5 orë
Lagos+5 orë
Paris+5 orë
Cairo+6 orë
Johannesburg+6 orë
Istanbul+7 orë
Moska+7 orë
Dubai+8 orë
Mumbai+9.5 orë
Hong-Kong+12 orë
Shanghai+12 orë
Singapor+12 orë
Tokyo+13 orë
Sydney+15 orë
Krahaso me zona tjera kohore

St. John's në hartë

10 vende në
Antigua e Barbuda

All Saints Bolands Carlisle Cedar Grove Codrington Liberta Parham Piggotts Potters Village St. John's