×

Koha në St. George's, Granadë është

 
 
E hënë, Shkurt 26, 2024, java 9

Time zone info for St. George's

UTC -4
Atlantic Standard Time (AST)
tani 1 orë para New York City

Diferenca në kohë
from St. George's

Los Angeles
4 orë
4 orë
Chicago
2 orë
2 orë
New York City
1 orë
1 orë
Toronto
1 orë
1 orë
São Paulo+1 orë
Londra+4 orë
UTC+4 orë
Lagos+5 orë
Paris+5 orë
Zyrihu+5 orë
Cairo+6 orë
Johannesburg+6 orë
Istanbul+7 orë
Moska+7 orë
Dubai+8 orë
Mumbai+9.5 orë
Hong-Kong+12 orë
Shanghai+12 orë
Singapor+12 orë
Tokyo+13 orë
Sydney+15 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për St. George's

St. George's në hartë

10 vende në
Granadë

Brizan Dunfermline Gouyave Grenville Hillsborough Saint David’s Sauteurs St. George's Victoria Westerhall Point