×

Koha në Nuku'alofa, Tonga është

 
 
E hënë, Janar 30, 2023, java 5
Dielli: ↑ 06:22 ↓ 19:26 (13h 4m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Nuku'alofa është Pacific/Tongatapu.
Lexo për Nuku'alofa në Wikipedia
Përcakto Nuku'alofa si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Nuku'alofa

Diferenca në kohë
from Nuku'alofa

Los Angeles
21 orë
21 orë
Chicago
19 orë
19 orë
New York City
18 orë
18 orë
Toronto
18 orë
18 orë
São Paulo
16 orë
16 orë
Londra
13 orë
13 orë
UTC
13 orë
13 orë
Canton of Zurich
12 orë
12 orë
Lagos
12 orë
12 orë
Paris
12 orë
12 orë
Cairo
11 orë
11 orë
Johannesburg
11 orë
11 orë
Istanbul
10 orë
10 orë
Moska
10 orë
10 orë
Dubai
9 orë
9 orë
Mumbai
7.5 orë
7.5 orë
Hong-Kong
5 orë
5 orë
Shanghai
5 orë
5 orë
Singapor
5 orë
5 orë
Tokyo
4 orë
4 orë
Sydney
2 orë
2 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Nuku'alofa në hartë

10 vende në
Tonga

Haveluloto Hihifo Longomapu Longoteme Lotofoa Neiafu Nuku'alofa Pangai Vaini ‘Ohonua