×

Koha në Mogilev, Mogilev Region, Bjellorusi është

 
 
E premte, Mars 24, 2023, java 12
Dielli: ↑ 06:52 ↓ 19:18 (12h 27m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Mogilev është Europe/Minsk.
Lexo për Mogilev në Wikipedia
Përcakto Mogilev si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Mogilev

Diferenca në kohë
from Mogilev

Los Angeles
10 orë
10 orë
Chicago
8 orë
8 orë
New York City
7 orë
7 orë
Toronto
7 orë
7 orë
São Paulo
6 orë
6 orë
Londra
3 orë
3 orë
UTC
3 orë
3 orë
Canton of Zurich
2 orë
2 orë
Lagos
2 orë
2 orë
Paris
2 orë
2 orë
Cairo
1 orë
1 orë
Johannesburg
1 orë
1 orë
Istanbul0
Moska0
Dubai+1 orë
Mumbai+2.5 orë
Hong-Kong+5 orë
Shanghai+5 orë
Singapor+5 orë
Tokyo+6 orë
Sydney+8 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Mogilev në hartë

25 qytetet më të mëdha në
Bjellorusi

Babruysk Baranovichi Borisov Brest Gomel Hrodna Kobryn Lida Maladzyechna Mazyr Minsk Mogilev Navapolatsk Novoye Medvezhino Orsha Pinsk Polatsk Rechytsa Salihorsk Slonim Slutsk Svyetlahorsk Vitebsk Zhlobin Zhodzina