×

Koha në Halle Neustadt, Saxony-Anhalt, Gjermani është

 
 
E diel, Janar 29, 2023, java 4
Dielli: ↑ 07:55 ↓ 16:56 (9h 1m) Më shumë info

Zona kohore

Identifikuesi i zonës kohore IANA për Halle Neustadt është Europe/Berlin.
Lexo për Halle Neustadt në Wikipedia
Përcakto Halle Neustadt si vendndodhjen tuaj
Shto në vendodhjet e preferuara

Agimi, perendimi, kohëzgjatja e ditës dhe ora diellore për Halle Neustadt

Diferenca në kohë
from Halle Neustadt

Los Angeles
9 orë
9 orë
Chicago
7 orë
7 orë
New York City
6 orë
6 orë
Toronto
6 orë
6 orë
São Paulo
4 orë
4 orë
Londra
1 orë
1 orë
UTC
1 orë
1 orë
Canton of Zurich0
Lagos0
Paris0
Cairo+1 orë
Johannesburg+1 orë
Istanbul+2 orë
Moska+2 orë
Dubai+3 orë
Mumbai+4.5 orë
Hong-Kong+7 orë
Shanghai+7 orë
Singapor+7 orë
Tokyo+8 orë
Sydney+10 orë
Krahaso me zona tjera kohore

Halle Neustadt në hartë

50 qytetet më të mëdha në
Gjermani

Aachen Augsburg Berlini Bielefeld Bochum Boni Bremeni Brunswick Chemnitz Dortmundi Dresden Duisburg Dyzeldorfi Erfurti Essen Frankfurt am Main Freiburg Gelzenkirheni Hagen Halle Neustadt Hamburgu Hamm Hanoveri Herne Karlsruhe Kaseli Kiel Krefeld Këlni Lajpcigu Leverkusen Ludwigshafen am Rhein Lybeku Magdeburgu Majnci Manhajmi Mynihu Mönchengladbach Münster Neuss Nyrëmberg Oberhausen Oldenburg Osnabrück Rostock Sarëbryken Shtutgarti Solingen Wiesbaden Wuppertal